Array Elektro | RITEK

Elektro

Projekce

Zabýváme se projekční činností poskytující projektovou přípravu a návrh řešení podle požadavků zákazníka včetně zpracování dokumentací elektrotechnické části dodávaných zařízení nn.


Výroba rozvaděčů

Oddělení zajišťuje výrobu a montáž rozváděčů elektrických zařízení nízkého střídavého napětí do 1000 V. Kapacita výroby je orientována na kusovou i sériovou produkci s cílem vyhovět individuálním požadavkům zákazníků.


Servis a opravy elektroniky

Nabízíme a zajišťujeme opravy nejen novějších dílů průmyslové automatizace, ale hlavně opravy starších dílů, které již ve většině případů výrobce nepodporuje, nezajišťuje náhradní díly, servis apod.

Specializujeme se na opravy výrobků společností SIEMENS, FANUC, HEIDENHAIN, TECO.

Dále provádíme také opravy dílů od dalších známých výrobců.


Servis a opravy CNC strojů

Provádíme veškeré opravy elektrických a částečně mechanických částí na všech kovoobráběcích i dřevoobráběcích strojích (po dohodě i na jiných zařízeních).

Na základě diagnostiky vyhodnotíme možnosti opravy a po konzultaci se zákazníkem vybereme vhodnou variantu řešení poruchy. Opravujeme stroje jak české (československé) výroby tak i stroje z východní a západní produkce.


Výroba jednoúčelových strojů

Na zakázku vyrábíme elektroinstalaci na jednoúčelové stroje. Stroj může být naší nebo externí výroby. Vše dodáváme včetně elektro dokumentace a mechanických částí.


Programování PLC

Pro řízení strojů se používají Logické programovatelné automaty PLC (Programable Logic Controler). Řídící program potom řídí funkce stroje (ventily, motory, frekvenční měniče) a v případě zobrazování údajů a zpráv pro obsluhu i displeje. To se děje v závislosti na vstupních signálech od senzorů (bezdotykové spínače, koncové spínače, teplotní čidla, atd.) a ovládacích prvků (tlačítka, přepínače, klávesnice, apod.). Změnou tohoto programu je potom možné upravit funkci stroje podle konkrétní potřeby bez nutnosti montáže dalších elektrických prvků (relé, časová relé, počítadla) a bez změny elektrického zapojení.


Vizualizace technologických procesů

CW picVizualizace jsou tvořeny v grafickém prostředí vývojového systému CONTROL WEB. 


Generální opravy elektroinstalací strojů

Zabýváme se náhradami a rekonstrukcemi starých elektroinstalací za nové s moderním řízením jak u sériově tak i jednoúčelově vyrýběných strojů a zařízení. 


E-shop

Hlavní stránka  > Elektro